Mobilní telefon
+86-13273665388
Zavolejte nám
+86-319+5326929
E-mailem
info@milestonea.com

Čína Factory Vysoce kvalitní olejový filtr 4283859 pro HITACHI

Stručný popis:

Výška: 205 mm
Vnější průměr: 118 mm
Vnitřní průměr: 98 mm
Velikost závitu (palce): 1 1/2-12 UNF
Místo původu: Hebei, Čína
Název značky: MST
Materiál: žehlička+filtrační papír, papír a kov
Kvalita: Vysoce kvalitní
Dodací lhůta: 7-15 dní
Podrobnosti o balení: 1. Přizpůsobené 2. Neutrální balení 3. Balení MST
Záruka: 5 000-10 000 mil
Kód HS: 8421230000


Detail produktu

Značky produktů

Křížový odkaz

AGCO 30-3436861
PŘÍPAD IH 1 240 892 H 1
PŘÍPAD IH 289180A1
PŘÍPAD IH A77537
HOUSENKA 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
FODEN TRUCKS Y03414806
HÁJ 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
NA 122-0756
VZDUCHOVÝ ČISTIČ PL-734
AMC filtr IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0986 AF0 102
COOPERS 456 AZL
KŘÍŽOVÉ FILTRY 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FILTR FILTRU ZP 3173
FILTR FILTRU ZP 41
FILTR FILTRU ZP 50
FILTR FILTRU ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
RÁM PH3757
HENGSTOVÝ FILTR H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
FILTR MAHLE OC 319
MISFAT Z603
PUROLÁTOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Německo SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
JISTÝ FILTR SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FILTRY 51649
DŘEVĚNÁ BRÁNA WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Naše služba

1. Náhradní díly v kvalitě OEM .r
2. Ukázka objednávky.
3. Na váš dotaz vám odpovíme do 24 hodin.
4. po odeslání pro vás budeme sledovat produkty jednou za dva dny, dokud produkty nedostanete. Když jste dostali
zboží, vyzkoušejte je a dejte mi zpětnou vazbu.Pokud máte k problému jakékoli dotazy, kontaktujte nás, nabídneme vám
způsob řešení pro vás.
oil (2)


  • Předchozí:
  • Další:

  • Sem napište svoji zprávu a pošlete nám ji