Mobilní telefon
+86-13273665388
Zavolejte nám
+86-319+5326929
E-mailem
info@milestonea.com

Části motoru stavebních strojů Olejový filtr W962 pro Mann

Stručný popis:

Výška: 210 mm
Vnější průměr: 93,2 mm
Vnitřní průměr 1 : 62 mm
Vnitřní průměr 2 × 72 mm
Hmotnost: 0,82 KG
Velikost závitu (palce): 1 "-12UNF-2B
Místo původu: Hebei, Čína
Název značky: MST
Materiál: žehlička+filtrační papír, papír a kov
Kvalita: Vysoce kvalitní
Dodací lhůta: 7-15 dní
Podrobnosti o balení: 1. Přizpůsobené 2. Neutrální balení 3. Balení MST
Záruka: 5 000-10 000 mil
Místo původu: Hebei, Čína
Kód HS: 8421230000


Detail produktu

Značky produktů

Křížový odkaz

ALFA ROMEO 1,1676E+11
ALFA ROMEO 1,1676E+11
ALFA ROMEO 1,1676E+11
ANDORIA 2,53,056
BERGMEISTER 3218794
BOMAG 05711733
BOMAG 5821330
BOMAG 96008575
PŘÍPAD IH 1 133 495 R 1
PŘÍPAD IH 1 240 619 H 1
PŘÍPAD IH 1931128
PŘÍPAD IH 1967094C1
PŘÍPAD IH 218100A1
PŘÍPAD IH 47135707
PŘÍPAD IH 504073234
PŘÍPAD IH 84214564
PŘÍPAD IH 87803194
PŘÍPAD IH 98439682
PŘÍPAD IH J-843760
PŘÍPAD IH J-843760RP
PŘÍPAD IH J-931062
HOUSENKA 5S-0481
CITROEN 1906 61
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 0761 410 0
CLAAS 00 259 906,90
CLAAS 0323 008 0
DAF 112243
DAF 112243
DAF CBU 1177
DAIHATSU 49329-00000
DEUTZ-FAHR 0,009,4687,0
FIAT 1310071080
FIAT 1317643080
FIAT 1902138
FIAT 1930010
FIAT 46773577
FIAT 47135706
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 4813127
FIAT 4814454
FIAT 5951661
FIAT 5962400
FIAT 5981936
FIAT 60507208
FIAT 60507209
FIAT 60732867
FIAT 71736113
FIAT 71736116
FIAT 71736119
FIAT 74035556
FIAT 74434895
FIAT 79075882
FIAT 82406319
FIAT 9936891
FIAT 9944921
FIAT 9950443
FIATALLIS 1930010
FIATALLIS 5951661
BROD 1145 7434058
BROD 1145 7434105
BROD 5010 462
BROD 5012 582
BROD 5020 403
BROD 6135130
BROD 8784 0509
BROD F 0 NN 9176
BA FORD T81D C9150
BA PRO DUSU A810X-9150-CA
GAZ 2,53,056
GAZ 25305611
OBECNÉ MOTORY 93156288
OBECNÉ MOTORY 93183042
HAKO 82-049
HAKO 820490
HAMM 1302191
HITACHI L01930010
HYSTER 1306331
HYSTER 865571
H_RLIMANN 0,009,4687,0
INGERSOLL-RAND 85448462
INGERSOLL-RAND 89298541
IVECO 190 2138
IVECO 193 0010
IVECO 476 4725
IVECO 479 2138
IVECO 500038744
IVECO 993 6891
IVECO 993 8405
IVECO 995 0451
JCB 32/912001
JCB 32/912001A
KOMATSU 1240619-H2
KOMATSU 203-01-K1280
KOMATSU 504073234
KOMATSU EA504073234
KRAMER 100 000 0381
LAMBORGHINI 0,0094.687,0
LINDE 000 983 1625
LINDE 000 983 1647
LINDE 06 812 7177
LOMBARDINI 177,2175,143
MASSEY FERGUSON 3638291M
MASSEY FERGUSON 3638291M1
MASSEY FERGUSON 3638510M1
MC CORMICK 218100A1
MC CORMICK 705137A1
MELROE 5411656301
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
PERKINS 26 560 608
PERKINS 26 561 118
PEUGEOT 1906 60
PIAGGIO MOTOCYKLY 247444
PIAGGIO MOTOCYKLY 264907
PIAGGIO MOTOCYKLY 493290
RENAULT 77 00 668 711
RENAULT 77 00 700 092
RENAULT 77 01 030 195
RENAULT 77 01 030 546
 RENAULT 77 01 668 711
 RENAULT TRUCKS 50 01 829 282
 RENAULT TRUCKS 50 01 846 099
 RENAULT TRUCKS 50 01 850 947
 RENAULT TRUCKS 74 85 129 890
 RENAULT TRUCKS 77 00 700 092
 RENAULT TRUCKS 77 01 030 546
 ROVER ADU9779
 ROVER ADU9779EVA
 ROVER AEK 2147 L
 ROVER AEU 2147 L
 STEJNÝ 0,009,4687,0
 SISU 8366 40251
 SISU 8366 40251V
 SISU 8366 62575
 SPERRY NEW HOLLAND 1,615E+11
 SPERRY NEW HOLLAND 1930010
 SPERRY NEW HOLLAND 2830348
 SPERRY NEW HOLLAND 47135706
 SPERRY NEW HOLLAND 504073234
 SPERRY NEW HOLLAND 81866615
 SPERRY NEW HOLLAND 84271537
 SPERRY NEW HOLLAND 87800220
 SPERRY NEW HOLLAND 98439682
 STEYR 1,615E+11
 STEYR 98439682
 TEREX 5 568 656 484
 TuRK FIAT 1930010
 VAG 000 446 5121
 VAG 068127177
 VAG 068127177 B
 VALMET 8366 40251
 VM 4531 0071 A.
 VOLVO 03976655-5
 VOLVO 1257200
 VOLVO 1257201
 VOLVO 1257201-2
 VOLVO 1326899
 VOLVO 234464-5
 VOLVO 3976655
 VOLVO 3976655-5
 VOLVO 829993

  • Předchozí:
  • Další:

  • Sem napište svoji zprávu a pošlete nám ji